• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda   BARAN ENDÜSTRİYEL MUTFAK


       Firmamız BARAN ENDÜSTRİYEL MUTFAK, kokoreç tezgahları, kokoreç arabaları, sanayi tipi buzdolapları, böreklik, yemeklik, set üstü böreklik, sosislik, set üstü kokoreç çeşitleri, set üstü pilav tezgahları, çalışma tezgahları, süt mısırı arabaları, davlumbazlar, yer ocakları, kuzineler, pasta börek fırınları, kazan taşıma arabaları, servis arabası, taşıma arabası ,istif rafları, evye çeşitleri, bulaşık yıkama tezgahı, sebze yıkama tezgahı, askı arabası, un ve şeker arabaları, duvar dolapları, salat bar çeşitleri, çiğ köfte tezgahları, sütlük çeşitleri, yemeklik çeşitleri(bainmaire), döner ocakları, yer ocağı gibi ürünlerin imalatı yapmaktadır. Kalite ve güvene dayalı hizmet anlayışı ile sürekli kendini yenileme ve yenilik araştırma çalışmalarını önemsemiş, teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçlara yönelik yeni modeller geliştirmeye devam etmektedir. 
    
       Biz, yeni ve değişik ürünler üretmek, başarılı işleriniz için verimli yatırımlar üstlenmek amacıyla sizlerle beraber çalışmayı düşünüyoruz. Burada ve her yerde, siz ve işinizin ihtiyaçlarıyla karşılaşmaktan çok memnun olacağız. İşinizin gelişmesine yardım etmek için, amacımız daima bilgi ve uzmanlığımızı kullanmaktır.

   VİZYONUMUZ

    
      Endüstriyel mutfak sistemleri alanında güvenilir bir şirket olarak müşterilerimizin verimliliğini artırmak işlerine odaklanmalarını sağlamak ve rekabetçi ortamda daha fazla iş gücü sağlamak müşterilerimize daha kaliteli iş gücü ile yüksek katma değerli ürünlerimiz ve teknik desteğimizle hizmet almalarını sağlamaktır.
    

   MİSYONUMUZ

      
       Endüstriyel mutfak sistemleri sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış ile daha kaliteli ürün ver servis hizmeti vermek endüstriyel mutfak sektöründe aranan bir firma olmaktır. 
    
     Profesyonel olarak endüstriyel mutfak alanında tüm sorularınızın yanıtı ve çözümü için BARAN ENDÜSTRİYEL MUTFAK'ı aramanız yeterlidir.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.